Tavas viesmīlīgās mājas okeāna krastā!

Šī ir vieta, kur brīvību var ne tikai sajust, bet patiesi izdzīvot. Lai kā Tev šķistu, mēs esam ļoti pārliecināti, ka atbraucot tik ātri doties prom Tu noteikti nevēlēsies! Šī būs fantastiska nedēļa neatkarīgi vai brauc vienatnē, vai ar ģimeni un draugiem.

 • Māja 50m no Atlantijas okeāna krasta!

  Lepojamies, ka mums ir viena no labākajām lokācijām visā ciematā, tikai dažus soļus no populārākās sauļošanās un sērfošanas pludmales. Basām kājām dodies rīta peldēs vai pavingro smilšainajā krastā, tad baudi savu mīļāko dzērienu uz terases ar burvīgu okeāna skatu!

 • #Surpfort Sērfa māja

  Mūsu divu stāvu sērfa mājā ir 5 istabas, katrā 2 - 4 gultas vietas. Kopā 4 vannas istabas. Plaša un pilnībā aprīkota virtuve, terase un atpūtas zona.
  Pedāvājam iespēju rezervēt individuālu istabu ar atsevišķu dušu, virtuvi un ieeju mājā.

 • Vieta ēdiena virtuoziem

  Sērfa mājā ir pilnībā aprīkota virtuve gatavošanai. Pannas, katli, glāzes, šķīvji, piederumi utt. Kā arī grils (cepeškrāsns), maizīšu cepamais, plīts, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna. Šajā virtuvē varēsi pagatavot gan brokastu maizītes, gan svaigas garneles, gan piepildīt citus vēdera sapņus!

 • Saldu dusu - Guļamistabas

  Katrā guļamistabā izvietotas 2 - 4 gultas vietas. Divās guļamistabās ir individuāla vannas istaba. Piedāvājam arī privātus apartamentus ar savu vannas istabu, virtuvi un ieeju mājā.

 • Plašas vannas istabas

  Sērfa mājā ir 3 plašas vannas istabas ar visu nepieciešamo labsajūtas atjaunošanai. Nodrošinām arī dvieļus sejai un ķermenim.

 • Ēdieni & Dzērieni

  Svaigi ķertas, uz oglēm gatavotās okeāna veltes salauzīs tavus līdzšinējos priekštatus! Pārbaudīta pieredze. Citas virtuves piekritējiem gastronomiskās baudas būs tikpat iespaidīgas 😋!

  Vidēji ēdienreize izmaksās no 7 - 15 Eur. Surfport Restorānu ceļvedī (katrs dalībnieks tādu saņems e-pastā) uzzināsi, kur baudīt labāko tunci, astoņkāji, zobenzivi un steiku, kā arī lieliskas opcijas budžeta ceļotājiem.

 • Peniche - sērfs, daba, cilvēki

  Peniche ciemats ir tālākais rietumu punkts Eiropā, kas atrodās uz vismaz 250 milj. gadu vecām klintīm. Oriģināli zvejnieku ciemats, kas pēdējā dekādē kļuvis par TOP pasaules sērfošanas vieta, kur ik gadu norisinās WSL pasaules sērfošanas čempionāta posms. Dabas varenība jūtama, okeānam apskalojot ciematu no 3 debes pusēm. Izcila jūras velšu virtuve un lieliski vīni (arī no 2 - 5Eur vērtībā). Arī vegāni un veģetārieši te atradīs baudu vēderam.

  Kā ar cilvēkiem? Dienvidnieki ir slaveni ar draudzību, viesmīlību un ģimeniskumu. Šī ir vieta, kuru Tu tik ātri pamest nevēlēsies!

 • Sērfs & Treneri

  Katrs treneris ir pieredzējis (paši sērfo) praktiķis. Lai pat iesācēji spētu paveikt šķietami neiespējamo, "nostāties uz dēļa, kas slīd pa mainīgu ūdens virsmu", mūsu sērfa treneru izstrādātā metodika ir pierādījums tam, ka gan mazi, gan lieli var paveikt neiespējamo.

  Pēc vairāk kā 150 dalībniekiem Surfport piedzīvojumā, 98% nostājas uz dēļa jau pirmajās 2 nodarbībās.

  Ko sagaidīt no sērfa nodarbībām:

  • Komunikācija ar treneriem angļu valodā.
  • Sērfa nodarbības ilgst vidēji 2 - 2.5h.
  • Pirms un pēc nodarbībām iesildīšanās un atsildīšānās.
  • Nodarbības tiek fotografētas un bildes nosūtītas dalībniekiem.
  • Video analīze - treneris no krasta filmēs, tad kopā analizēsiet kā uzlabot prasmes.
  • Tikai līdz 5 dalībniekiem pie katra instruktora.
  • Neaizmirstama pieredze gan ķermenim, gan garam. Sērfošana ir citādāks sports kātas ko esi mēģinājis.
 • Pieredzējusi sērfa skola

  Surfport sadarbojas ar pārbaudītu un sertificētu sērfa skolu. Sērfa nodarbības notiek profesionāļu pavadībā, mazās grupās līdz 5 cilvēkiem pie katra instruktora. Nodarbības ir apdrošinātas pret nejaušiem negadījumiem. Sērfa skola atrodas 7 minūšu pastaigas attālumā no sērfa mājas un 5 minūšu attālumā no pludmales. Mēs esam diezgan droši, ka savu pirmo vilni, neatkarīgi no pieredzes, noķersi pavisam drīz!

Pieseko Surfport instagram.

Surfport Instagram kontā smaidi un piedzīvojumi no iepriekšējiem ceļojumiem.