UZDĀVINI OKEĀNA PIEDZĪVOJUMU

Neaizmirstams 5 un 7 nakšņu sēfošanas piedzīvojums ar viesmīlīgām naktsmājām tikai dažus soļus no Atlantijas okeāna krasta.

Dāvanu karte sākot no 20 EUR!

#Surfport ceļojumu dāvanu karte ir tava iespēja iepriecināt gan sevi, gan mīļos, ģimeni un draugus ar aizraujošāko 2023. gada piedzīvojumu. Šī nebūs dāvana, ko nolikt plauktiņā, bet atmiņas, kuras izdzēst tik drīz nebūs iespējams!

 • Dāvanu kartes cena

  #Surfport piedzīvojumu maksa sākas no €370, taču dāvanu kartes vari iegādāties sākot no €20.

 • Derīguma termiņš

  Visām dāvanu kartēm nodrošinām derīguma termiņu līdz 31.12.2023.

 • Atrašanās vieta

  Piedzīvojuma norises vieta ir Peniche, Portguāle. Autentisks zvejnieku ciems un viena no pasaules TOP sērfošanas mekām, kuru bauda gan profesionāļi, gan pilnīgi iesācēji!

 • Kas iekļauts ceļojumā?

  Sērfošana, naktsmājas, ballītes un neaizmirstama pieredze! Mēs iesakām doties uz sadaļu "Cena & Pieteikums", lai uzzinātu piedāvājuma detaļas.

  Kā dzīvosim un sērfosim? Apmeklē sadaļu "Naktsmājas & Sērfs".

 • Kam #Surfport ceļojums ir domāts?

  Galvenais nosacījums, ka cilvēkam patīk aktīvi kustēties. Ja dievini ūdens sportus, dēļu sportus, tad šis sērfa piedzīvojums būs odziņa. Baidies no ūdens? Nekas, nebūsi pirmais. Baidies, ka nevienu nepazīsi? Ņem kādu līdzi, taču dienvidnieki ir SUPER draudzīgi un ģimeniski.

 • Kāpēc tieši #Surfport?

  Šogad Surfport piedzīvojumos metās vairāk kā 120 cilvēku, kas mums lika kārtējo gadu saprast, ka mūsu centieni ir tā vērti. Katrs cilvēks atrod kaut ko priekš sevis, un turpina atgriezties 2., 3., un pat 7. reizi! Šis ir mūsu prieks un motivācija turpināt!

1 of 6

2022. gadā Surfport piedzīvojumus apmeklēja vairāk kā 120 sērfot gribētāju no Latvijas. Lepojamies ar vairāk kā 50 pozitīvām atsauksmēm no dalībniekiem mūsu Facebook un Google kontos.

Iegādājies savu dāvanu karti

Aizpildi pieteikuma formu, komentārā norādot vēlamo dāvanu kartes summu (min. €20). Norādi pie kā šī brīnišķīgā dāvana dosies (vārds), mēs pacentīsimies to personalizēt. Dāvanu kartes derīguma termiņš līdz 31.12.2023.

Contact form