Čau piedzīvojumu meklētāj!

Mēs esam Evita un Ralfs, #Surfport radītāji. Mēs atradām un iemīlējām Peniche ciematu, kad 2018. gadā devāmies 3 mēnešu ceļojumā ar mugursomu pa Eiropu. Vairāk nekā 30 dienas mēs uzturējāmies Peniche, kur apguvām sērfu, iepazinām fantastiskus cilvēkus un baudījām gardākos vēdera labumus.

Kad mēs pirmo reizi ieradāmies Peniche, mēs nezinājām ar ko sākt, tāpēc izmēģinājām vairākas sērfošanas skolas un trenerus. Tad mēs atradām vienu skolu, kas bija nepārspējama ar savu attieksmi par vislabākās sērfošanas pieredzes sniegšanu. Sadraudzējāmies un mūsu sērfošanas ceļojums vēl pašiem nenojaušot bija sācies.

Septembra vidū, kad devāmies prom no Peniche, mēs nonācām pie domas, ka būtu grēks ar šo sērfošanas pieredzi nedalīties ar citiem.

Atgriežoties mājās no "backpacking" tripa mēs ilgi nevarējām aizmirst fantastiskos piedzīvojumus un sērfošanu Peniche. Es (Ralfs) sapratu, ka sēfot es gribu vairāk par visu, un prasās kaut ko izdarīt lietas labā.

Nākamo 6 mēnešu laikā, 2019. gada pirmajā ceturksnī, mums bija gatava pirmā sērfošanas nometne. Pirmo milzīgo atbalstu sākotnēji saņēmām no mūsu draugiem un ģimenes.

Patinot uz priekšu, ir 2023. gads, un mēs sākam pavisam jaunu sezonu, taču ir vērts atskatīties arī uz pagājušo gadu. Mēs noorgnaizējām 13 nometnes, kuras apmeklēja vairāk nekā 130 cilvēku.

Mēs zinam, ka 2023. gads atnesīs vēl vairāk smaidus, neaizmrstamas atmiņas un jaunas draudzības ikvienam, kas meklē aizraujošus piedzīvojumus.

Mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt kvalitāti pirms kvantitātes. Tas palīdz mums nodrošināt augstākas kvalitātes pakalpojumus un pieredzi. Piemēram, jūs sērfosiet tikai pie sertificētiem un profesionāliem instruktoriem nelielās 5 cilvēku grupās.
Mēs esam arī sagatavojuši lielisku sērfošanas māju pie okeāna, kurā var uzņemt līdz 12 viesiem, un tā atrodas tikai 50 soļu attālumā no Atlantijas okeāna krasta (labākā vieta pilsētā).

#Surfport pieredze ir 5 līdz 7 nakšņu garumā. Jūs varat izvēlēties atbilstošāko piedāvājumu atkarībā no jūsu vēlmēm un iespējām.
Mēs iesakām 7 naktis + 5 sērfošanas sesijas, lai jūs varētu atpūsties, jo sērfs ir ļoti aktīvs sports, doties apskatīt pilsētu un pussalas fantastiskos krastus, doties ar velosipēdu uz tuvējām pilsētām un pludmalēm, baudīt labākos restorānus ar vienmēr svaigiem produktiem un jūras veltēm, atdoties pludmales ballītēm, vai mierīgi pazvilnēt okeāna krastā ar aukstu sangriju un lasāmvielu!

Mēs Penichi iemīlējāmies no pirmā acu skatiena, kā filmās, bet to ir neiespējami izskaidrot, Tev tas būs jāpiedzīvo pašam.

Nu ko, laipni lūgti #Surfport piedzīvojumos. Mēs esam pārliecināti, ka tā būs satriecoša pieredze, ko drīz vien aizmirst nebūs iespējams! 💙

🪨 Kāds akmenis palicis neapgriezts?

Ja Tev radies kāds jautājums vai ierosinājums, nekautrējies, lūdzu sazinies ar mums. To visērtāk izdarīt aizpildot zemāk norādīto kontaktformu. Paldies 🫶!

Contact form