🏄 #Surfport dalībnieku ieguvumi 🫶

"#Surfport ir piedzīvojums, kur Tu ierodies kā viesis, aizbrauc kā draugs, un atgriezies kā ģimene 💙." Šī mantra mūs iedvesmo censties, attīstīties un meklēt iespējas, lai sniegtu ieguvumus mūsu ģimenei!

#Surfport dalībniekiem -15% atlaides BOARDS un BOARDS.lv veikalos.

Boards veikalam Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31 ir īpaša vieta mūsu atmiņās. Ir pagājuši vairāk kā 15. gadi kopš mēs pirmo reizi spērām soli Boards veikalā Bruņikienu ielā (atvērts kopš 2001.g.). Pusaudžu gados dzīvojot Valmierā, tas bija pamatīgs notikums, kāpt vilcienā, doties uz Rīgu, lai meklētu jaunus skeita apavus, skrituļdēļus un snovborda inventāru. Boards bija tā vieta, kur visu varēja dabūt un, protams, atstāt visus iekrātos laimes dālderus.

Tai laikā pat sērfa inventārs vēl nebija aktuāls, par to nerunāja, tas nebija trends, kā tas ir tagad.

Šodien mēs priecājamies par sadarbību ar Boards.lv. Ar Boards veikalu īpašnieku Renāru paspiedām rokas un vienojāmies, ka #Surfport dalībnieki ir pelnījuši augstāko atlaidi no viņu lojalitātes kartes līmeņiem.

Tagad mums ir slepens kods 15% atlaides apmērā, kuru varēsi izmantot gan fiziski veikalā Bruņinieku ielā, gan mājaslapā www.boards.lv.

Jau esi veikala Boards biedrs?

Nākamreiz, kad dosies uz Boards veikalu vai iepirksies Boards.lv internetveikalā ceram, ka tieši Tu saņemsi īpašu kuponu (veikalā, vai e-pastā), kas piešķirs Tev atlaides #Surfport piedzīvojumiem.

Ņem līdzi draugus, būs epic, un tiekamies viļņos! ☀️🫶

15Eur atlaide Invididuālajiem 5 un 7 nakšņu braucieniem.

25Eur atlaide nometnēm!