Mēs zinam, ka 😍 ir atbilde!

🌍 Mūsuprāt, pasaule ir pelnījusi mīlestību katru dienu, taču ir tā viena diena, kad cilvēce pamostas un šo faktu atceras!

🙏 Pateicībā par jūsu izrādīto ❤️ un atbalstu, kuru mēs esam izjutuši visu šo gadu garumā gan klātienē Portugālē, gan attālināti, mēs vēlamies dot atpakaļ!

😍 Apmaksāts 5 nakšņu + sērfa nodarbību piedzīvojums mūsu otrajās mājās Peniche, Portugālē. Un, protams, ka 2 personām 🫶!

🧨 Laimests neiekļauj avio, transporta, ēdināšanas un apdrošināšanas izdevumus!

📜 Dalības noteikumi

Šis būs Episks 5 nakšņu sērfa piedzīvojums ar viesmīlīgām naktsmājām okeāna krastā pasaules Top sērfošanas kūrortā Peniche, Portugālē 😍🌊🏄🌴🍷🥘

Lai piedalītos konkursā:

 • Kļūsti par daļu no komūnas piesekojot #Surfport Facebook un Instagram.
 • Konkursa ziņā iekomentē personu ar kuru kopā esat gatavi mesties piedzīvojumos.
 • Dalies ar #Surfport konkursa ziņu savā Facebook un Instagram kontos.
 • Laimīgos izlozēsim 14. ❤️ februārī.

🤔 Kas iekļauts laimestā?

Laimests ir identisks 5 nakšņu "Ceļotājs" piedāvājumam par kopējo summu €370.

Spied uz pogas zemāk, lai iepazītos ar piedāvājumu, un nosacījumiem.

Piedāvājums & Nosacījumi

Dzīvosi 50m no okeāna krasta

Dzīvosi burvīgā sērfa mājā 50m attalumā no smilšainā Atlantijas okeāna krasta. Mājai ir terase ar skatu uz okeānu, pilnībā aprīkota virtuve un ēdamzona. Nodrošināsim nepieciešamo inventāru, un sērfosi profesionālu treneru pavadībā.

Naktsmājas un sērfs
 • 1️⃣ Avio biļetes & transfērs

  Dalībnieki paši iegādājas lidojumus abos virzienos un nodrošina nokļuvi līdz Peniche. Ar autobusu (ap €10), īres auto vai transfēru (vismaz 6 cilvēku grupai par papildus samaksu).

 • 2️⃣ Apdrošināšana

  Cenā ir iekļauta sērfošanas nodarbību apdrošināšana AR TRENERI. Papildus iesakām iegādāties ceļojuma apdrošināšanu kā arī ekstrēmā sporta apdrošināšanu - dienām, kad dosies sērfot BEZ trenera vai veiksi citas individuālas aktivitātes.

 • 3️⃣ Ēdienreizes

  Ēdienreizes, dzērieni, našķi, suvenīri u.c. personīgās vēlmes. Liels pārtikas veikals atrodas 50 soļu attālumā no sērfa mājas. Tajā būs viss nepieciešamais tai skaitā ēdiens, dzērieni un pat suvenīri. Pāri ielai arī lieliska picērija un ēdnīcas, gurdenākiem vakariem.

 • 4️⃣ Restorāni

  Peniche zvejnieku ciemats ir pazīstams ar svaigajām jūras veltēm un to vienkāršo, taču izcilo pagatavošanu. 20 minūšu attālumā no sērfa mājas atrodas lieliski restorāni ēdienreizēm, taču par slepenajām vietām varēsi izlasīt Surfport restorāna ceļvedī.

1 of 4

2022. gadā Surfport piedzīvojumus apmeklēja vairāk kā 120 sērfot gribētāju no Latvijas. Lepojamies ar vairāk kā 50 pozitīvām atsauksmēm no dalībniekiem mūsu Facebook un Google kontos.